Prosimy poczekaj...ul. Targowa 8
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 531 168 84 61
REGON: 146134581

Poniedziałek-piątek
7 - 20
Sobota
7 - 13

22 774 55 31
22 775 31 89

rejestracja@przychodniazycie.pl

PrzychodniaZycie

Dołącz do nas!

Jesteś lekarzem, pielęgniarką, a może jesteś zainteresowany pracą na stanowisku administracyjnym w Przychodni Lekarskiej Życie?Jesteśmy polską, rodzinną firmą działającą na rynku usług medycznych od 1992 roku. Dbamy o wysokie standardy usług i dobrą atmosferę pracy. Oferujemy elastyczne metody współpracy. Stale się rozwijamy, prowadząc ciągłe inwestycje mające na celu podniesienie jakości świadczenia usług, zakresu oferty oraz komfortu korzystania z Przychodni. W związku z tym nawiążemy współpracę z lekarzami wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarkami oraz pracownikami administracyjnymi.

  Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy

Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w czołowej prywatnej placówce na terenie powiatu nowodworskiego, prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@przychodniazycie.pl lub skorzystaj z formularza online.

W przypadku przesyłania bezpośrednio na adres e-mail, prosimy o dołączenie klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych: "Na podstawie art. 6 ust. 1 lit a z zw. z art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam również zgodę na udział w rekrutacjach przyszłych."

LUXMED
SIGNAL IDUNA
FALCK
MEDICOVER
ENELMED
PZU
SALTUS
ALLIANZ
COMPENSA
TU ZDROWIE
POLMED
IPA
SCANMED
OCM
MEDI  PrzychodniaZycie
do góry