Twoje życie Twój STYL - Przychodnia Lekarska ŻYCIE, Nowy Dwór Mazowiecki
x

Archiwum aktualności

Twoje życie Twój STYL

Październikowy Twój STYL już po raz 23. organizuje akcję „Twoje życie Twój STYL”, w ramach której zamieszcza kupony dające prawo do aż 30% rabatu na badania profilaktyczne. Dzięki zaangażowaniu placówek medycznych (Partnerów Medycznych akcji), Czytelniczki Twojego STYLU mogą wykonać w promocyjnej cenie min.: mammografię, rezonans magnetyczny piersi, USG piersi, cytologię. Rabat obejmuje także badania na obecność wirusa HPV oraz test na obecność mutacji genu BRCA1/BRCA2.

W tym roku do akcji przystąpiło 27 placówek z 43 miast, co oznacza ponad 85 oddziałów w Polsce, w których można wykonać badania.

„Twój STYL” jako pierwszy przełamał tabu dotyczące raka piersi i zachęcił do głośniej rozmowy na jego temat. Dzięki tej właśnie akcji świadomość Polek na temat tej choroby znacząco wzrosła. Chcąc wesprzeć słowa czynami już w roku  2001 „Twój STYL” przeznaczył aż 500 tys. zł na pionierskie badania genetyczne, które umożliwiły walkę z chorobą w jej bardzo wczesnym stadium. Ponadto „Twój STYL” aktywnie wspiera finansowo działalność  charytatywną fundacji promujących profilaktykę raka piersi (min. Stowarzyszenie Amazonki, a od kilku lat fundację Rak’n’Roll).

Przez ponad dwadzieścia lat trwania akcji „Twój STYL” był wspierany przez znane osobistości, których udział pomógł dotrzeć do jeszcze większej liczby kobiet. Ponadto magazyn od początku zachęca kobiety, by same się badały i regularnie zgłaszały na USG lub mammografię. Z dumą można przyznać, że akcja uratowała życie i zdrowie wielu Polkom.

Już 14 września na rynek trafi październikowy numer Twojego STYLU (10/2018) z kuponami rabatowymi na badania profilaktyczne oraz z adresami placówek medycznych, w których można wykonać badania w obniżonej cenie.

Przychodnia Lekarska Życie uczestniczy w akcji kolejny rok z rzędu. Zapraszamy!


Rok publikacji: 2018
  Partnerzy