Od 1992 roku pomagamy
zachować zdrowie i radość życia
22 774 55 31
22 775 31 89

  • Poniedziałek - piątek
    7:00 - 20:00
  • Sobota
    7:00 - 13:00
Przychodnia Życie
Zatrudniamy kilkudziesięciu lekarzy specjalistów i od 25 lat pomagamy naszym klientom zachować zdrowie i radość życia.

Poza konsultacjami specjalistycznymi oferujemy szereg badań specjalistycznych, które wykonujemy na miejscu.
 

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia to dziedzina z zakresu medycyny naturalnej, oparta na założeniu, że ludzkie ciało funkcjonuje dzięki przepływowi energii, a każde zaburzenie lub jej nieprawidłowy przepływ może być przyczyną choroby.

Ma wyjątkowo szerokie spektrum zastosowań. Przyspiesza procesy gojenia ran i złamań, rehabilitacji pourazowej i poudarowej, a także okres rekonwalescencji. Wspomaga szybsze zakończenie leczenia w chorobach przewlekłych, a także pomaga osiągnąć harmonię ciała i ducha.

Bioenergoterapeuta w trakcie kilkudziesięciominutowej sesji  poszukuje w ciele zaburzeń energetycznych, a następnie je usuwa. Porusza się przy tym wzdłuż 7 głównych czakr, czyli centrów energetycznych, znanych i stymulowanych także w trakcie treningów jogi. Poczynając od czakry podstawy w rejonie kości ogonowej, aż do czakry korony znajdującej się tuż nad czubkiem głowy.W praktyce czakry odzwierciedlają obszary rozwoju człowieka i jego potencjału. Sumują się w nich efekty oddziaływania czynników sprzyjających temu potencjałowi, jak i go ograniczających. Im bardziej harmonijna energia czakr, tym jesteśmy zdrowsi, skuteczniej realizujemy zamierzenia oraz uzyskujemy większą radość z życia. I odwrotnie – brak harmonii energii czakr wiąże się z brakami potencjału w powiązanych obszarach oraz niedostatkiem lub nawet zupełnym brakiem w nich osiągnięć.

W ramach terapii oferujemy ponadto dokumentowanie diagnostyki i podejmowanych działań. Pozwala to zachować terapeutom ciągłość zabiegów, a pacjentowi śledzić ich postępy.

Bioenergoterapia jest całkowicie naturalną, znaną od wieków, nieustannie praktykowaną i na bieżąco doskonaloną formą terapii. Zasady bioenergoterapii stosuje intuicyjnie każdy z nas – dotykanie ręką bolącego miejsca, potrzeba kontaktu z przyrodą, słuchanie śpiewu ptaków czy kawa na tarasie o wschodzie słońca to przecież naturalne sposoby wyrównywania pola energetycznego naszego ciała.

Terapia prowadzona jest przez dyplomowanego terapeutę. Stosowanie bioenergoterapii nigdy nie może wpłynąć na decyzję o zaprzestaniu leczenia klinicznego - stosowana jest jedynie jako skuteczna metoda wspomagająca.

Szczegółowe informacje uzyskasz w rejestracji Przychodni Lekarskiej Życie lub pod nr tel. 22 775 28 33 i 22 775 31 89.

 

ŻYCIE - Przychodnia Lekarska - Centrum Zdrowia Nowy Dwór Mazowiecki
Prywatna Przychodnia Lekarska Życie
ul. Targowa 8, Nowy Dwór Mazowiecki
Obowiązek informacyjny RODO
Lider Przedsiębiorczości

Przychodnia Życie od 25 lat świadczy usługi medyczne
dla mieszkańców powiatu nowodworskiego i okolic.
Zapraszamy do Przychodni w Nowym Dworze Maz.

Przychodnia Życie: zadzwoń do nas! 22 774 55 31
22 775 31 89

Poniedziałek - piątek
7:00-20:00
Sobota
7:00-13:00