Medycyna pracy - Przychodnia Lekarska ŻYCIE, Nowy Dwór Mazowiecki
x

Medycyna pracy Nowy Dwór Mazowiecki

Medycyna pracyW związku z odwołaniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, powrócił obowiązek badań lekarskich pracowników. Zgodnie z przepisami obowiązującymi przed pandemią, pracodawcy ponownie mają obowiązek kierowania pracowników na badania okresowe. Osoby, które nie pojawiły się jeszcze u lekarza medycyny pracy, mają czas na nadrobienie tego do 180 dni. Pracownik skierowany na badanie ma możliwość wykonania go w godzinach swojej pracy, a wszystkie koszty pokrywa pracodawca. Zarówno badania wstępne, kontrolne, jak i okresowe medycyny pracy, możesz wykonać w Przychodni Lekarskiej Życie.

Medycyna pracy to dziedzina zajmująca się przede wszytkim badaniem wpływu środowiska pracy na pacjenta, czyli pracownika. Ważnym obszarem jest także profilaktyka leczenia chorób zawodowych nabytych w danym zawodzie. Medycyna pracy w Przychodni Lekarskiej Życie w Nowym Dworze Mazowieckim pozwoli Państwu na wykonanie wszystkich badań w jednym miejscu. Nasi lekarze medycyny pracy przyjmują przez 5 dni w tygodniu. Pracodawcy uzyskują pełną obsługę swoich pracowników. Zamów ofertę dla Twojej Firmy już teraz! Zapraszamy!


Zakres usług:

  • badania profilaktyczne pracowników (wstępne, okresowe, kontrolne)
  • badania kierowców wszystkich kat. prawa jazdy, instruktorów, egzaminatorów
  • badania osób wykonujących prace wymagające szczególnej sprawności psychofizycznej: operatorów wózków widłowych, suwnic, itp.
  • badania sanitarno - epidemiologiczne
  • badania dla kandydatów do szkół wyższych, studentów, uczestników studiów doktoranckich
Medycyna pracy: grafik


PONIEDZIAŁEK
09:00 - 16:00dr KALINOWSKI
WTOREK
07:30 - 15:00dr MUCHA
CZWARTEK
07:40 - 15:00dr MUCHA
PIĄTEK
08:30 - 16:30dr KALINOWSKI


Potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz umówić wizytę?

W poniedziałki jesteśmy dostępni od 7:00 do 20:00.
Zapraszamy do kontaktu w godzinach pracy przychodni.
  Partnerzy