Bezpłatna mammografia - Przychodnia Lekarska ŻYCIE, Nowy Dwór Mazowiecki
x

Archiwum aktualności

Bezpłatna mammografiaJuż 23 maja na parkingu Przychodni Lekarskiej Życie pojawi się mammobus, w którym będzie można wykonać bezpłatne przesiewowe badanie mammograficzne w kierunku wykrycia raka piersi.

Przychodnia Lekarska Życie we współpracy z firmą Geneva Trust Polska zapraszają na badania wszystkie Panie. Dla Kobiet w wieku od 50 do 69 lat będą one w pełni bezpłatne. Kobiety poniżej 50 lub powyżej 69 roku życia będą mogły je wykonać w promocyjnej cenie 60 zł.

Pośród nowotworów, rak piersi jest najczęstszym zabójcą kobiet. Co roku z jego powodu umiera 7,5 tysiąca Polek. Szacuje się, że ok. 25% kobiet mogłoby uratować swoje życie, gdyby systematycznie wykonywało przesiewowe badanie mammograficzne. Rak piersi nie boli, a gdy zaatakuje jest śmiertelnie niebezpieczny, szczególnie wtedy, gdy wykryje się go w późnej fazie. Nie czekaj! Zapisz się na badanie jeszcze dzisiaj!

Zainteresowane Panie zapraszamy do kontaktu z rejestracją telefoniczną Organizatora – firmy Geneva Trust Polska - od poniedziałku do piątku w godz. od 8:30 do 19:30 pod nr telefonu: 58 767 34 44 i 58 767 34 55. Uwaga: Przed połączeniem z rejestratorem prosimy o przygotowanie nr PESEL.


Rok publikacji: 2019
  Partnerzy